İş Ortakları

TalentSys, alanında en iyiler ile iş ortağıdır.

TalentSys Danışmanlık Enformasyon Teknoloji San. A.Ş.

TalentSys, 1990 yılında kurulmuştur ve yaklaşık 30 yıldır insan kaynakları yönetimi konusunda teknoloji çözümleri üretmektedir. Türkiye’nin ilk insan kaynakları yönetim sistemlerinden birisi olan Inka’yı geliştirmiştir ve mevcut bilgi birikimi, uzmanlardan alınan danışmanlıklar ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir. TalentSys çözümleri modüler ve parametrik yapıları sayesinde birçok kurumsal firmaya 2.000’i aşkın fonksiyon ile hizmet vermektedir. Geliştirilen tüm uygulama ve çözümler kurumların insan kaynağını en iyi şekilde yönetmesini, insan kaynakları süreçlerinin birim yöneticileri ile paylaşılarak ortak süreçler haline getirilmesini ve insan kaynakları departmanlarının operasyondan kazandıkları zamanı stratejik kararlar üzerinde harcamasını hedeflemektedir.
TalentSys yalnızca yazılım üreten bir yapıda değil, insan kaynakları departmanlarının mevcut yatırımlarını koruyarak çözüm aradıkları alanlarda çözüm üreten bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda tüm uygulamaları ve çözümleri tamamen servis şeklinde sunmakta ve bu yapısı ile kurumlara esneklik ve maliyet avantajı yaratmaktadır.

İnsan Gücü

İnsan Gücü;Faaliyetine 2000 yılında başlamıştır. Yeni bin yıl ile birlikte doğan kuruluşumuzun kurucuları İnsan kaynakları ve personel yönetimi alanlarında uzun yıllar profesyonel deneyimler elde etmiş kişilerdir. Kuruluşumuz kısa süre içerisinde müşteri portföyünü hızla genişleterek kendi alanında lider konumda olan yerli ve yabancı sermayeli pek çok saygın kuruluşa hizmet verir hale gelmiştir. Müşterilerimizden gördüğümüz bu ilginin nedeni uygulamanın içinden gelen kişiler olarak onlarla aynı dili konuşma ve gerçek talebi anlama konusundaki yeterliliklerimizdir.